preloader

Elf - Akademia Szkoleń Kosmetycznych

Elf wyróżnia się wykwalifikowaną kadrą szkoleniową, wysokim poziomem nauczania, profesjonalnym sprzętem podczas zajęć, a co najbardziej istotne akademia zapewnia naukę na dużej ilości modelek. Jesteśmy również salonem szkoleniowym firmy Clarena na terenie Małopolski. Szkolimy kosmetyczki i kosmetologów. Nasza kadra to szkoleniowcy zewnętrzni Clareny. Osoby zainteresowane kursami oferowanymi przez firmę Clarena szkoleni są przez naszych specjalistów.

Nasza współpraca nie kończy się w momencie ukończenia szkolenia, każdego uczestnika szkolenia zapraszamy do korzystania z bezpłatnych porad naszych ekspertów, w tym również telefonicznie i mailowo.

Zajęcia prowadzone są z użyciem naszych narzędzi, kosmetyków i materiałów szkoleniowych. Zapewniamy markowe kosmetyki i możliwość ich zakupu.
Szkolenia prowadzone są indywidualnie lub w grupach.
90% szkolenia to zajęcia praktyczne. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat.

termin szkoleń do ustalenia.

Pełna oplata kursu na konto gwarantuje rezerwację terminu.
Oferujemy rabaty cenowe dla grup zorganizowanych.

Program szkoleń oraz zagadnienia merytoryczne:

 • - dezynfekcja i sterylizacja narzędzi pracy
 • - wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu
 • - przygotowanie skóry do zabiegu
 • - omówienie prezentacji zabiegu
 • - ćwiczenia praktyczne ze sprzętem na modelce
 • - pielęgnacja skóry po zabiegu

Cele kształcenia:

 • - podwyższanie kwalifikacji
 • - doskonalenie obsługi jakości klienta
 • - rozszerzenie zakresu usług
 • - to również szansa na znalezienie ciekawej pracy w obiektach Spa, gabinetach kosmetycznych
ZAPISY I DANE DO PRZELEWU

Zapisy na szkolenia prowadzimy telefonicznie lub mailowo.
Po wpisaniu się na konkretny termin kursu prosimy w ciągu trzech dni dokonać wpłaty zaliczki lub całości opłaty za kurs na nr konta: < Proszę wpisać w rubryce „tytułem” swoje imię, nazwisko, adres, nazwę kursu i jego termin.

Zaliczka jest odliczona od kosztu kursu i jest bezzwrotna. Osoby, które z jakichś powodów nie będą mogły uczęszczać na kurs w wybranym przez siebie terminie, mogą odbyć szkolenie w ciągu pół roku. ZAPISZ SIĘ NA KURS

Zobacz jakie szkolenia mamy w ofercie

Zabieg henny pozwala na uzyskanie rewelacyjnego efektu kruczoczarnych rzęs oraz podkreślenie łuku brwiowego kolorem henny dobranej specjalnie do naturalnej urody klientki. Wykonanie regulacji zbędnych włosków sprawia, że oprawa oka jeszcze nigdy nie była taka w pełni dopracowana.

Cena: 250zł

Czas trwania: 2h

Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs jest hitem nie tylko na rynku polskim, lecz również na całym świecie, usługą, która została uznana i doceniona nie tylko przez ludzi biznesu, klientów salonów, lecz również przez wielkie gwiazdy kina i telewizji. Wykonujemy przedłużanie rzęs metodą 1:1, 2:1. Szkolenie na rzęsach jedwabnych, na rzęsach z norek: rzęsy o grubości 0,07mm.

Stopień podstawowy

Cena: 700zł

Czas trwania: 5h

Stopień extra

Cena: 1400zł

Czas trwania: 9h

Mikrodermabrazja diamentowa należy do zabiegów mechanicznego ścierania naskórka. Pozwala na powolne ścieranie powierzchni skóry, mikrowarstwa po mikrowarstwie, aż do pożądanego poziomu. Wykonuje się to przy pomocy specjalnych głowic diamentowych różnej średnicy w obecności podciśnienia.

Cena: 250zł

Czas trwania: 3h

Szkolenie z zakresu piercingu jest kursem, który przygotowuje do prawidłowego wykonania zabiegów przekłuwania ciała-część praktyczna obejmuje przekłucie brwi, uszu, języka, wargi, pępka, nosa itd.

Cena: 500zł

Czas trwania: 4h

Szkolenie obejmuje naukę manicure klasyczny, manicure biologiczny, manicure francuski, oliwkowy, na ciepło i SPA.

Cena: 350zł

Czas trwania: 4h

Manicure japoński-metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im równocześnie połysk różowej perły. Manicure japoński to unikatowy manicure, który nadaje paznokciom naturalnym nie tylko blask, ale zasila je w składniki naturalne zawarte w pastach stosowanych podczas manicure.

Cena: 300zł

Czas trwania: 3h

Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci. Skierowany przede wszystkim do kobiet nieprzepadających za paznokciami żelowymi, akrylowymi, a chcącymi posiadać piękne i trwałe paznokcie.

Cena: 350zł

Czas trwania: 3h

Przedłużanie i modelowanie paznokci metodą żelową na tipsie lub na naturalnej płytce ( z użyciem lampy)

Cena: 800zł

Czas trwania: 1 dzień

Szkolenie z zakresu pedicure jest szkoleniem, które przygotowuje do profesjonalnego wykonania pedicure z użyciem frezarki. Szkolenie obejmuje m.in. budowę anatomiczną skóry i płytki paznokcia, defekty kończyn dolnych, wrastający paznokieć, odciski, nagniotki, praca z frezarką itp.

Cena: 400zł

Czas trwania: 4h

Peeling kawitacyjny to zabieg, który polega na oczyszczaniu skóry poprzez wykorzystanie ultradźwięków. Zabieg jest w pełni bezpieczny i bezbolesny. To system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Peeling kawitacyjny działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne i naturalne wibracje. Kurs kawitacji to szkolenie specjalistyczne przeprowadzone przy użyciu sprzętu wysokiej klasy.

Cena: 350 zł

Czas trwania: 2-3h

Korekta mankamentów za pomocą światłocienia, określenie mankamentów i technika modelowania rysów. Ogólne zasady makijażu oczu. Rodzaje wykonywanych makijażów i sposoby ich aplikacji: makijaż dzienny i make no make up, makijaż wieczorowy, sylwestrowy, makijaż ślubny, makijaż fantazyjny, makijaż Fashion”, makijaż kobiety dojrzałej, makijaż biznesowy, makijaż fotograficzny, makijaż TV, makijaż ekspresowy, makijaż mężczyzn.

Cena: 1800zł

Czas trwania: 3 dni

Szkolenie proponujemy wszystkim Paniom, które chcą nauczyć się makijażu dla siebie lub chcą udoskonalić posiadane już umiejętności. Chcą zadbać o swój wizerunek i lepsze samopoczucie. Nasze szkolenia mogą też stać się pierwszym krokiem do zawodowej kariery. To propozycja dla osób, które szukają intensywnego, krótkiego i przystępnego cenowo szkolenia na wysokim profesjonalnym poziomie.

 • - wykład teoretyczny
 • - wyposażenie sali do makijażu
 • - praktyczne ćwiczenia przed lustrem
 • - pełna gama kosmetyków
 • - właściwe sposoby aplikacji
 • - makijaż dzienny, biznesowy, wieczorowy
 • - indywidualne porady
 • - maskowanie niedoskonałości
 • - podkreślenie własnych atutów
 • - analiza kosmetyków
 • - poradnik makijażu
 • - pytania, odpowiedzi

Podchodzimy do każdej z naszych kursantek indywidualnie.
Satysfakcja gwarantowana.
Zaproś swoje przyjaciółki!!!
Niższa cena przy zapisie w grupach.

Cena: 250zł

Czas trwania: 4h

Kurs proponujemy kobietom, które chcą nauczyć się makijażu dla siebie lub chcą udoskonalić dotychczasowe umiejętności, zadbać o swój wizerunek i lepsze samopoczucie.

Podpowiemy jaki makijaż i kolory są najlepsze, aby podkreślić indywidualny styl i urodę. Nauczymy dobrać odpowiedni podkład, wykonać kreskę, a także jak zrobić makijaż na dzień lub makijaż wieczorowy na szaloną imprezę.

Cena: 150zł

Czas trwania: 2h

Szkolenie z zakresu kosmetyki przygotowujące do zawodu kosmetyczki. Obejmuje pielęgnację twarzy, szyi i dekoltu. Nauka obsługi i zastosowania urzadzeń kosmetycznych wykorzystywanych podczas zabiegów.

Cena: 4.500zł

Czas trwania: 80h

Szkolenie trwałego makijazu na podkładach treningowych i na modelkach. Obejmije nauke pigmentacji brwi, kontur ust, kontur ust z wypełnieniem, kreska górna, kreska dolna

Cena: 3.500zł

Czas trwania: 18h

 • - omówienie poszczególnych produktów
 • - praktyczne zastosowanie w zabiegach poprawiających jędrność, i elastyczność skóry, wypełnianie bruzd i likwidacja zmarszczek

Cena: 350zł

Czas trwania: 3h

Warsztaty z zastosowaniem mikroigłowej mezoterapii frakcyjnej przy użyciu plastikowych igieł.

Cena: 350zł

Czas trwania: 3h

Warsztaty z zastosowaniem mikroigłowej mezoterapii frakcyjnej przy uzyciu modułu z 9 metalowymi igłami o dł 2mm.

Cena: 450zł

Czas trwania: 3h

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Odwiedź nas lub skontaktuj się

Instytut Urody Elf

32-065 Krzeszowice, ul. Daszyńskiego 1, Galeria Centrum I piętro

Akademia Szkoleń Kosmetycznych

32-065 Krzeszowice, ul. Targowa 47